o nás

Výstavbou a montážou krbov sa zaoberáme od roku 2007. Predchádzalo tomu vzhliadnutie práce kachliara, ktorá nás oslovila až do takej miery, že sme so záujmom vyhľadávali technické informácie a podrobnosti s tým súvisiace. Samoštúdiom a vlastnou praxou, výstavbou prvých diel teplovzdušných krbov, získavame prvé skúsenosti s kachliarskym remeslom. Konzultácie a cenné rady od skúsených kachliarov nás posúvajú stále do vyšších úrovní tohto remesla. Odborným štúdiom v danej oblasti získavame ďalšie vedomosti potrebné na túto prácu. Postupom času pribúdajú do našej činnosti hodnotnejšie a kvalitnejšie diela v podobe sálavých, akumulačných krbov a pecí, šporákov v interiéri, záhradných šporákov, pecí na pizzu a chlieb. Veľké množstvo našich spokojných zákazníkov, ktorým sme splnili malé ale aj veľké sny v oblasti alternatívneho vykurovania, dizajnového a v nemalej miere aj gurmánskeho zážitku, nás podporilo v rozhodnutí založiť vlastnú, samostatnú spoločnosť Pre poskytovanie čo najkvalitnejších služieb sme v CECHU KACHLIAROV absolvovali odborné vzdelávanie a získali tak úplnú kvalifikáciu v odbore KACHLIAR.

Nakoľko naše diela úzko súvisia s konštrukciou komínového telesa, v súčasnosti do našej činnosti pribudla aj výstavba klasických komínov a montáž dvojplášťových komínových systémov z ušľachtilej ocele.

Naďalej vynaložíme všetko úsilie, vedomosti a zručnosti pre maximálnu spokojnosť našich zákazníkov.Debnár Marek, konateľ spoločnosti